נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

אייל גולן"אין כמו הקהל של בית"ר ירושלים בארץ" F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום ספורט

עמוד 1 מתוך 1 [ 3 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

אייל גולן"אין כמו הקהל של בית"ר ירושלים בארץ"

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: אייל גולן"אין כמו הקהל של בית"ר ירושלים בארץ"
הודעהפורסם: 19 אפריל 2009, 16:17 
נושם חדש
נושם חדש

לייקים: 1 לייקים
פידבקים: 0 (0%)

אייל גולן: "אין כמו הקהל של בית"ר ירושלים בארץ"

מאת דרור גריידי ודודו אבישר

19.04.09,14:27

בלעדי: צוות אתר בית"ר.נט משתף אתכם בראיון קצרצר שהתקיים בטדי לפני שריקת הפתיחה מול בני יהודה במשחק ליגה האחרון בטדי עם אחד הזמרים המוצלחים ביותר בישראל ואוהד בית"ר מושבע – אייל גולן: "בית"ר ירושלים זה הקהל ואני אחד מהם, אין כמו הקהל של בית"ר בארץ. עדיין מאמין שאפשר לקחת דאבל אבל מה שיהיה בשנה הבאה מפחיד אותי. אוהב את האוהדים של בית"ר"

קצת יותר משבוע, הגיע למשחק של בית"ר ירושלים מול בני יהודה באצטדיון טדי, אוהד מוכר של בית"ר שכולנו מכירים - אייל גולן. גולן שמצידו התיישב ביציע הצפוני שכאמור היה ריק וסגור לקהל באותו משחק התראיין לאתר בית"ר.נט בו הוא מגלה אופטימיות לגבי העונה הנוכחית, ההרגשה שלו לגבי העונה היחסית חלשה של הקבוצה לאחר שנתיים של הצלחות וכמובן מחלק מילים טובות לקהל של בית"ר.

"לא הייתי פה הרבה זמן", אמר אייל גולן אחרי שהגיעה לטדי לאחר תקופה ארוכה שלא נכח במשחק ביתי והמשיך, "אבל בית"ר זה בלב, אני עם בית"ר. פשוט התחלפו לי הימים, קניתי מנוי לעונה הזאת של בית"ר ושמרתי ביומן את כל ימי ראשון כי המשחקים היו אמורים להתקיים בימי ראשון אבל העבירו את זה לימי שני אז דפקו אותי, אבל מה אני יעשה.."

על האוהדים הרבים שהגיעו למשחק במהלך החג וויתרו על הערב המשפחתי, אמר גולן: "אני לא זוכר משחק של בית"ר ירושלים שהקהל לא שם בצד הכול ולא בא למשחק. הקהל של בית"ר ירושלים ידוע בזה שהוא בא לכל משחק בית-חוץ, זה חלק מהקבוצה ובית"ר ירושלים זה הקהל בעצם ואני אחד מהם, אין מה לעשות, אם אני נמצא או לא נמצא. אין כמו הקהל של בית"ר ירושלים בארץ

על השנה הקשה יחסית שבית"ר עוברת, אמר גולן: "לא קל לקבל את מה שקורה בבית"ר אבל מצד שני שרואים את כל הילדים האלה משחקים בלי לחץ עליהם אחד עם השני ומנצחים זה כייף. אני מאלה שעדיין מאמינים שאנחנו יכולים לקחת את האליפות ואפילו דאבל ואני לא צוחק, אבל שנה הבאה מפחידה אותי - לא יהיה לחץ אבל גם לא יהיה כסף וזאת בעיה יותר גדולה. אם תהיה אליפות או גביע, הלוואי. אוהב את האוהדים של בית"ר"

*קרדיט לבית"ר.נט

באש ובמים איתך ירושליים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 21 אפריל 2009, 23:31 
נושם מתקדם
נושם מתקדם

לייקים: 0 לייקים

עולה ביתר אייל גולן זמר נשמה :P00 :P00 :P00

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 23 אפריל 2009, 13:04 
נושם מתחיל
נושם מתחיל

לייקים: 0 לייקים

אין כמו ביתר בכל העולם!
שאר הליגה על הזין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום ספורט

עמוד 1 מתוך 1 [ 3 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

עבור ל:  

אייל גולן"אין כמו הקהל של בית"ר ירושלים בארץ"

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית